Misja

Nasza filozofia

Głównym celem naszej działalności jest niesienie wsparcia osobom cierpiącym z powodu trudności w słyszeniu dźwięków i rozumieniu mowy.

Od ponad 35 lat w swojej siedzibie w Herford firma Audio Service zajmuje się opracowywaniem aparatów słuchowych dostarczając na rynek nowoczesne, a zarazem niezawodne produkty wspomagające klientów we wszystkich sytuacjach związanych z zakłóceniami słyszenia, przy szczególnym uwzględnieniu ich potrzeb i oczekiwań.

Specjalizujemy się w aparatach wewnątrzusznych, jednak oferujemy także pełen zakres aparatów zausznych, otwarte dopasowania, aparaty klasy RIC, wkładki douszne oraz szeroki zakres akcesoriów.

W 2011 r. w Sivantos Sp. z o.o. powstało Europejskie Centrum Produkcji (EMC) aparatów słuchowych i wkładek usznych. Na świecie jest jedynie siedem fabryk tego typu. Centrum produkuje aparaty i wkładki m.in. na rynek polski, niemiecki, angielski, francuski, holenderski, duński, włoski, szwajcarski i węgierski.

EMC wykorzystuje najnowocześniejsze techniki produkcyjne, m.in. e-modeling, polegający na elektronicznym projektowaniu aparatów i wkładek oraz stereolitografię – technikę laserowego utwardzania materiałów. Rezultatem zastosowania tych metod jest znaczne skrócenie czasu oczekiwania na realizację zamówienia.

 

Działamy w ponad 30 krajach na świecie.