Innowacje

Komfort jest najważniejszy

Ciągłe dążenie do podnoszenia komfortu użytkowania aparatów słuchowych wymaga od nas nieustannego poszukiwania nowych i lepszych rozwiązań. Poniżej znajdą Państwo kilka przykładów zastosowanych przez nas innowacji.

technicy

Aparaty wewnątrzuszne:

Zastosowanie rozwiązań z zakresu nanotechnologii umożliwiło stworzenie ComforClean – specjalnej powłoki, która znacznie zwiększyła odporność aparatów na zabrudzenia oraz ułatwia ich pielęgnację.

Efektem zastosowania nanotechnologii jest także powłoka ComforMed. Opatentowana, zawierająca srebro nanodomieszka o działaniu bakterio- i grzybobójczym zapewnia bezpieczne i komfortowe użytkowanie aparatów.

Microsafe to pierwszy na świecie filtr mikrofonowy, który znacząco redukuje szum wiatru – i to dokładnie tam, gdzie ten nieprzyjemny dźwięk powstaje, czyli bezpośrednio w uchu. Filtr zapewnia także ochronę przed zanieczyszczeniami.

Nasz filtr słuchawkowy HF3 zabezpiecza przed przenikaniem zanieczyszczeń przed otwór słuchawki do wnętrza aparatu, co chroni przed jego uszkodzeniem. Zwiększa to tym samym trwałość urządzenia.

System opóźnienia włączania Audiomatic niweluje gwizdy, które mogą być słyszalne podczas zakładania aparatu.

 

Aparaty zauszne:

Opracowaliśmy specjalną osłonę mikrofonu o nazwie Audioclip. Nie tylko ułatwia ona rozróżnienie lewego i prawego aparatu, dzięki zastosowaniu kolorów (niebieski i czerwony), lecz także zabezpiecza przed zabrudzeniem aparatu i niweluje szelest włosów. Rozwiązanie to jest dostępne w produkcji seryjnej i stosowane w niemal wszystkich aparatach.

Oferujemy także wiele przydatnych i dostępnych w większości aparatów zausznych rozwiązań dodatkowych:

  • łącznik do okularów pozwalający na łatwe jednoczesne noszenie aparatu i okularów;
  • rożek dla dzieci łatwy do zamocowania w uszach naszych pociech;
  • stopka audio umożliwiająca łatwe podłączanie aparatu do zewnętrznych źródeł dźwięku, jak np. system FM czy odtwarzacz MP3

W naszym centrum produkcyjnym

komp_wspom

Zastosowanie technik komputerowych było kamieniem milowym w produkcji wewnątrzusznych aparatów słuchowych. Nowa technologia umożliwiła precyzyjne modelowanie i dopasowanie aparatów do potrzeb użytkowników, dzięki temu zapewniają one maksymalną możliwą wentylację przy jednoczesnym zachowaniu małego rozmiaru. W efekcie, aparaty Audio Service są jeszcze bardziej dyskretne oraz zapewniają wygodę użytkowania.