• Aplikacje do aparatów słuchowych

Aparaty zauszne

Niewielki towarzysz o bogatej zawartości

Aparat zauszny

Produkowane obecnie aparaty zauszne są niewielkie, dyskretne, idealnie leżą za uchem i są dostępne w atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

W jaki sposób dźwięk dostaje się do ucha? Otóż jest on przenoszony za pośrednictwem cienkiego wężyka. Na jego końcu znajduje się wkładka uszna, która w czasie produkcji jest dopasowywana indywidualnie do przewodu słuchowego użytkownika.

XS

Modele z serii XS charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i zapewniają wyjątkową dyskrecję użytkowania. Jest to rozwiązanie odpowiednie w przypadku niewielkiego i średniego stopnia ubytku słuchu.

Model Duo nadaje się szczególnie do dopasowania otwartego lub zamkniętego. Zaletą dopasowania otwartego jest brak zamknięcia kanału słuchowego. Cienki i przezroczysty wężyk gwarantuje jeszcze większą dyskrecję noszenia. Jest to rozwiązanie odpowiednie w przypadku niewielkiego i średniego stopnia ubytku słuchu.

P

Model ten spełnia wszelkie przesłanki techniczne niezbędne w przypadku aparatu stosowanego przy średnim i ciężkim stopniu ubytku słuchu.

HP

Nieco większy model High-Power podnosi jakość życia użytkownika w przypadku znacznej utraty słuchu.

Volta

Modele z serii Volta oferują wyjątkową jakość w swojej klasie ekonomicznej.