• Aplikacje do aparatów słuchowych

Aparaty wewnątrzuszne

Dyskretne i wydajne

Aparat wewnątrzuszny

Kanał słuchowy każdego człowieka jest unikalny. Właśnie dlatego konieczne było opracowanie tak różnych modeli – począwszy od bardzo małych, umieszczanych głęboko w kanale słuchowym, aż do aparatów noszonych w małżowinie usznej. Wszystkie modele wewnątrzuszne mają jedną wspólną cechę: ich precyzyjny, ręczny proces produkcyjny, jest wysoce zindywidualizowany, co zapewnia wysoki komfort noszenia. Stopnie ubytku słuchu mogą charakteryzować się różnymi cechami, dlatego też potrzeby i oczekiwania użytkowników dotyczące aparatów są różne. Każdy model aparatu posiada niewielki, ale skomplikowany technicznie moduł, dzięki czemu, zależnie od potrzeb, możliwe jest stworzenie aparatu o różnych parametrach wydajnościowych i wyposażonych w różne akcesoria.

 

CIC/minikanał

sina-p-05-ec sina-new-ba

Modele CIC są wyjątkowo małe. Angielski skrót CIC oznacza Complete-In-Canal czyli całkowicie w kanale usznym. Model Audio Service: Sina.

 

Modele kanałowe

vega-10-96 vega-new-62

Noszone bezpośrednio w początkowym odcinku małżowiny usznej. Są małe, bardzo wydajne i ekonomiczne przy zachowaniu jednocześnie pełnej estetyki oraz dyskrecji. Model Audio Service: Vega.

 

Półpełne / pełne

ida-01-cmyk-01-8a ida-new-92

Noszony bezpośrednio w małżowinie usznej, model ten jest bardzo łatwy i wygodny w obsłudze dzięki udogodnieniu w postaci regulatora głośności. Model Audio Service: Ida.

 

HYPE

sina-p-05-ec sina-new-ba

Modele Hype to aparaty wewnątrzkanałowe przeznaczone dla osób z głębokim ubytkiem słuchu. Dzięki temu, że modele klasy Power są obecnie dostępne także w niezauważalnej wersji wewnątrzusznej, ich użytkownicy mogą cieszyć się jeszcze większym komfortem i lepszą jakością życia. Model Audio Service: HYPE