• Aplikacje do aparatów słuchowych

Wybór aparatu

Cały świat aparatów słuchowych

W dzisiejszych stresujących i pełnych pośpiechu czasach, gdy ze wszystkich stron jesteśmy zalewani bodźcami słuchowymi i wzrokowymi, powrót do naszych zmysłów, a zwłaszcza do zmysłu słuchu, stał się bardziej istotny niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie dlatego Audio Service oferuje aparaty słuchowe dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.

APARATY WEWNĄTRZUSZNE

Aparat wewnątrzuszny

Aparaty wewnątrzuszne – jak sama nazwa wskazuje – są noszone wewnątrz ucha. Są one ręcznie modelowane i starannie składane z dokładnością co do milimetra, co gwarantuje ich idealne i dyskretne osadzenie w uchu oraz niezakłócone słyszenie dźwięków. Serce tego urządzenia jest rozmieszczone na maleńkiej powierzchni wewnątrz obudowy. Każdy aparat jest dokładnie dopasowywany do przewodu słuchowego, a jego produkcja odbywa się indywidualnie. Dzięki temu nasze aparaty wewnątrzuszne są niemal niewidoczne.

» Aparaty wewnątrzuszne

APARATY ZAUSZNE

Aparat zauszny

W tym przypadku serce urządzenia znajduje się za małżowiną uszną a dźwięki są przekazywane za pośrednictwem cienkiego wężyka. Na jego końcu znajduje się wkładka uszna odpowiadająca za bezpieczne osadzenie aparatu i optymalną jakość transmisji dźwięku. W przypadku alternatywnego dopasowania otwartego, kanał słuchowy nie zostaje zamknięty i część dźwięku w naturalny sposób przechodzi przez niego do ucha. Nowoczesne aparaty zauszne są przeznaczone dla osób z niemal każdym stopniem uszkodzenia słuchu gwarantując jednocześnie maksymalną dyskrecję.

» Aparaty zauszne

APARATY RIC – ZE SŁUCHAWKĄ W UCHU

Aparat RIC

W przypadku tego rodzaju aparatów słuchawka (głośnik) znajduje się tuż przed błoną bębenkową. Podczas gdy w typowych aparatach zausznych słuchawka jest wbudowana w obudowę, słuchawka aparatu RIC znajduje się na końcu cienkiego wężyka. Delikatny przewód przebiegający przez wężyk łączy obudowę ze słuchawką.

» Aparaty RIC